wygoda + elastyczność

Każdy klub Anytime Fitness jest obsługiwany i zarządzany osobno.
Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnej informacji o cenach oraz zapraszamy na trzydniową darmową wejściówkę. Osobista wizyta w klubie pozwoli Ci przetestować nasz klub i dowiedzieć się dużo więcej.
Specjalne oferty i więcej informacji o poszczególnych klubach w zakładce 'ZNAJDŹ KLUB'.

Jedyny Wyjatkowa Atmosfera Zawsze Otwarte Tysiace Klubów Przystepne Czlonkostwa Treningi Personalne

idealny dla ciebie


Obejrzyj film z lewej strony i dowiedz się więcej o wyjątkowych zaletach oferowanych przez Anytime Fitness. Sam zobaczysz, że idealnie pasujemy do Twojego stylu życia.

jesteśmy zawsze otwarci

Idealnie pasujemy do Twojego napiętego harmonogramu i zabieganego trybu życia. Z członkostwem w naszym klubie możesz ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy! Nasze kluby są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

W Anytime Fitness to Ty trzymasz klucz do naszych drzwi-dosłownie. Dostęp do naszych klubów jest zabezpieczony przez wyjątkowy, autorski system bezpieczeństwa, a drzwi do naszych klubów otwiera specjalny klucz. Po wejściu do środka masz pełen dostęp do najnowszych maszyn siłowych i maszyn cardio.

jedno członkostwo, tysiące klubów

Nasze lokalne, kameralne kluby są zawsze tam gdzie ich potrzebujesz. Zapewniamy możliwość ćwiczenia blisko domu lub pracy.

W przeciwieństwie do większości klubów fitness, Twoje członkostwo w Anytime Fitness pozwala ci korzystać z ponad 2200 klubów na całym świecie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Znajdź najbliższy klub ▸▸

opłacalne członkostwo

Osiągnięcie własnych celów zdrowotnych i treningowych z Anytime Fitness nie kosztuje wiele. Z najwyższej klasy sprzętem i wyjątkowym wsparciem naszych pracowników, jesteś w stanie uzyskać dużo lepsze rezultaty niż kiedykolwiek byś się tego spodziewał, zwłaszcza za tak niską cenę.

Jako że każdy klub Anytime Fitness jest obsługiwany i zarządzany osobno, zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnej informacji o cenach, a osobista wizyta w klubie pozwoli Ci dowiedzieć się dużo więcej.

Nasza miesięczna opłata wynosi mniej niżCodzienna wizyta w kawiarni


Średni koszt strzyżenia w salonie


Przeciętny rachunek za telefon

trening personalny

Oprócz wysokiej jakości sprzętu do ćwiczeń i przyjaznej atmosfery, Anytime Fitness oferuje również wsparcie wykwalifikowanych trenerów personalnych.

Wykwalifikowani trenerzy personalni pomogą Ci wyjść poza utarte schematy nieskutecznych ćwiczeń, przygotować i rozpocząć specjalistyczny program treningowy oraz monitorować jego efekty. Współpraca z nimi pomoże Ci osiągnąć Twoje wymarzone cele, zwiększy wytrzymałość organizmu, poprawi kondycję, samoocenę i pewność siebie.

przyjazna i bezpieczna atmosfera

Zawsze czyste i zadbane kluby Anytime Fitness zachęcają przyjazną atmosferą.

Całodobowa dostępność pozwala na szybki trening o każdej porze.

Autorski system bezpieczeństwa ze zdalnym systemem monitoringu oraz osobistymi urządzeniami bezpieczeństwa, pozwala jednym przyciskiem wezwać pomoc w nagłych wypadkach.