Warszawa (ŻOLIBORZ) 24 godzinny klub fitnesowy

Al. Wojska Polskiego 41
Warszawa, 01–503

droga do klubu
start
22 119 51 35
zdobądź wejściówkę!

Oferty specjalne

super promo: 3 x 0zł (w tym pierwszy miesiąc)

0zł - pierwszy miesiąc; 0zł - konsultacja i trening z trenerem; 0zł - konsultacja z dietetykiem;

ważne do 31.01.2018

karnet open za 69zł/mc

Rewolucja cenowa - tylko teraz dostęp 24h bez limitów i ograniczeń za 69zł/mc. Załap się...Rewolucja nie będzie trwać wiecznie ;-)

ważne do 31.01.2018

oferujemy

dostęp 24h
konsultacje dietetyczne
convenient parking
1 członkostwo = tysiące klubów
szatnie z prysznicami
treningi personalne
cardio tv's
pakiety firmowe

sprzęt cardio

bieżnie
rowerki
stepery
orbitreki

sprzęt siłowy

wolne ciężary
brama
maszyny

Anytime Fitness jest największą na świecie siecią 24-godzinnych klubów fitnesowych

Wstąp do naszego klubu w Warszawie już dziś. Wszystkich gości zapraszamy na darmową 3-dniową wejściówkę w godzinach otwarcia recepcji: (informacje telefoniczne również w tych godzinach)

Poniedziałek – Piątek: 15:00 – 21:00

Sobota: 10:00 – 15:00 

Klub członkowski czynny 24 godziny na dobę

Dopasowujemy się do Twojego napiętego harmonogramu i szybkiego stylu życia. Będąc członkiem Anytime Fitness możesz ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy! Nasze kluby są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W Anytime Fitness to Ty trzymasz klucz do naszych drzwi-dosłownie! Dostęp 24h mają aktywni klubowicze posiadający własny chip wejściowy. Chcesz mieć swój własny? Skontaktuj się z nami w godzinach otwarcia recepcji (powyżej)

Przystępne ceny

W Anytime Fitness nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby osiągnąć swoje cele treningowe. Za niewielką miesięczną opłatą możesz zyskać znacznie więcej niż mógłbyś się spodziewać. Przyjdź i przekonaj się sam...gwarantujemy, że będzie to jedna z Twoich lepszych decyzji!

Oferujemy wszystko co potrzebujesz i oczekujesz od członkostwa w klubie fitness

W Anytime Fitness znajdziesz wiele udogodnień-w tym najlepszy dostępny sprzęt fitness! Ponadto w naszych klubach czeka na Ciebie przyjazny i wspierający Cię personel. Aby Ci pomóc zacząć, każdy nowy członek otrzymuje bezpłatną personalizowaną konsultację trenerską wraz z treningiem!

Jedno członkostwo - tysiące klubów

W Anytime Fitness jesteśmy zaszczyceni mogąc przedstawić Ci korzyści płynące z członkostwa w naszym klubie. Z naszym kluczem dostępu możesz ćwiczyć w każdym z tysięcy klubów Anytime Fitness na świecie za cenę standardowej miesięcznej opłaty członkowskiej. Z naszym kluczem dostępu ćwiczysz kiedykolwiek i gdziekolwiek tylko chcesz.