Warszawa (ŻOLIBORZ) 24 godzinny klub fitnesowy

Al. Wojska Polskiego 41
Warszawa, 01–503

droga do klubu
start
22 119 51 35
zdobądź wejściówkę!

Oferty specjalne

programy treningowe na 3 miesiące gratis

Szczegółowe Programy Treningowe dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych dostosowane do maszyn i stref w naszym klubie.

karnet open: 69zł/mc

Rewolucja cenowa - tylko teraz dostęp 24h bez limitów i ograniczeń za 69zł/mc. Dodatkowo Programy Treningowe w pakietach Gratis.

ważne do 30.04.2018

oferujemy

dostęp 24h
konsultacje dietetyczne
convenient parking
1 członkostwo = tysiące klubów
szatnie z prysznicami
treningi personalne
cardio tv's
pakiety firmowe

sprzęt cardio

bieżnie
rowerki
stepery
orbitreki

sprzęt siłowy

wolne ciężary
brama
maszyny

Anytime Fitness jest największą na świecie siecią 24-godzinnych klubów fitnesowych

Wstąp do naszego klubu w Warszawie już dziś. Wszystkich gości zapraszamy na darmową 3-dniową wejściówkę. Po zarejestrowaniu się na wejściówkę dokładnie zapoznaj się jak i kiedy możesz z niej skorzystać.

Klub członkowski czynny 24 godziny na dobę

Dopasowujemy się do Twojego napiętego harmonogramu i szybkiego stylu życia. Będąc członkiem Anytime Fitness możesz ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy! Nasze kluby są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. W Anytime Fitness to Ty trzymasz klucz do naszych drzwi-dosłownie! Dostęp 24h mają aktywni klubowicze posiadający własny chip wejściowy. Chcesz mieć swój własny? Skontaktuj się z nami email: info@anytimefitness.pl lub telefon: 22 119 51 35

Przystępne ceny

W Anytime Fitness nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby osiągnąć swoje cele treningowe. Za niewielką miesięczną opłatą możesz zyskać znacznie więcej niż mógłbyś się spodziewać. Przyjdź i przekonaj się sam...gwarantujemy, że będzie to jedna z Twoich lepszych decyzji!

Oferujemy wszystko co potrzebujesz i oczekujesz od członkostwa w klubie fitness

W Anytime Fitness znajdziesz wiele udogodnień-w tym najlepszy dostępny sprzęt fitness! Ponadto w naszych klubach czeka na Ciebie przyjazny i wspierający Cię personel. Aby Ci pomóc zacząć, każdy nowy członek otrzymuje bezpłatną personalizowaną konsultację trenerską wraz z treningiem!

Jedno członkostwo - tysiące klubów

W Anytime Fitness jesteśmy zaszczyceni mogąc przedstawić Ci korzyści płynące z członkostwa w naszym klubie. Z naszym kluczem dostępu możesz ćwiczyć w każdym z tysięcy klubów Anytime Fitness na świecie za cenę standardowej miesięcznej opłaty członkowskiej. Z naszym kluczem dostępu ćwiczysz kiedykolwiek i gdziekolwiek tylko chcesz.