wspieramy Cię na każdym kroku Twojej drogi

Od założenia klubu, poprzez tworzenie strategii marketingowych, aż do sprzedaży karnetów członkowskich, nasza współpraca nigdy się nie kończy! Nasi konsultanci franczyzowi bezustannie rozwijają nowe formy pomocy i wsparcia dopasowując je do Twoich potrzeb.

wsparcie przy założeniu klubu

Jesteśmy chętni dostarczyć Ci wszelkich informacji oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, abyś mógł podjąć świadomą decyzję odnośnie współpracy z Anytime Fitness. Gdy tylko wykupisz licencję Anytime Fitness, będziesz mógł skorzystać z następujących form wsparcia przy zakładaniu klubu:

wybór lokalizacji i negocjacje leasingowe

W połączeniu z Twoją wiedzą na temat lokalnego rynku, naszym doświadczeniem franczyzowym i znajomością potrzeb klientów Anytime Fitness, pomożemy Ci w doborze odpowiedniej lokalizacji i w negocjacjach warunków najmu.

wygląd, projekt i rozplanowanie klubu

Twój konsultant franczyzowy pomoże Ci przejść przez wszystkie etapy projektowania wyglądu klubu. Dostarczymy również projekt rozplanowania klubu, aby maksymalnie uprościć zadania wykończeniowe.

marketing, przedsprzedaż i rekrutacja

Twój konsultant franczyzowy doradzi Ci jak zaplanować działania marketingowe, zorganizować przedsprzedaż i przeprowadzić rekrutację pracowników. Dostarczymy również listę rzeczy do zrobienia, aby żadna sprawa nie umknęła Twojej uwadze.

wszechstronne szkolenia

Szkolenia wprowadzające dla nowych franczyzobiorców, specjalistyczne sesje treningowe dla managerów, coroczna konferencja Anytime Fitness oraz szeroka gama kursów - wszystko to, aby zwiększyć szanse na sukces Twojego klubu.

ciągłe wsparcie

Anytime Fitness posiada szereg narzędzi i środków dostępnych dla swoich franczyzobiorców. Niektóre z nich zawierają:

  • Instrukcje działania dostępne online, przypisane do kolejnych faz działalności.
  • Szkolenia dla managerów i personelu sprzedaży.
  • Specjalistyczne kursy przygotowane przez wyszkolonych trenerów franczyzowych.
  • Comiesięczne konsultacje konferencyjne.

narzędzia online

Bez względu na doświadczenie, damy Ci wyjątkową szansę rozpoczęcia nowego biznesu. Anytime Fitness posiada szereg narzędzi dla swoich franczyzobiorców, które są dostępne w Centrum Wsparcia Franczyzowego. To łatwy w użyciu internetowy informator, który w pełni dostarczy wspracia w codziennych wyzwaniach.

wsparcie marketingowe i rozwój świadomości o marce

Zarządzanie własnym klubem może być proste z naszymi profesjonalnie przygotowanymi materiałami biznesowymi. Anytime Fitness posiada również całą gamę narzędzi marketingowych, wzorów reklam, plakatów, ulotek i innych usług mogących pozytywnie wpłynąć na PR i wzrost świadomości o naszej marce w Polsce.

Tabela po prawej stronie pokazuje kilka różnorodnych projektów marketingowych dostępnych dla franczyzobiorców Anytime Fitness.

konferencje międzynarodowe

Poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach franczyzobiorcy mają możliwość nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i czerpania wiedzy od tysięcy innych właścicieli klubów!

Te profesjonalne, a zarazem zabawne dwudniowe konferencje są organizowane co najmniej raz w roku. Składają się na nie różnorodne wykłady, seminaria i warsztaty, podczas których możesz nauczyć się nowych sposobów zarządzania własnym klubem Anytime Fitness.