innowatorzy całodobowych fitness klubów

Pomysłodawcy Anytime Fitness jako pierwsi na świecie dostrzegli, że branża fitness jest gotowa na innowacje. Wspierani przez 30 lat doświadczeń, stworzyli nowatorski model biznesowy, który pozwala czerpać przyjemność z prowadzenia własnego biznesu w szybko rozwijającej się branży fitness.

video tour | classic scheme

classic scheme

earth scheme

fusion scheme

czego ludzie tak naprawdę oczekują od klubu fitness?

Twórcy Anytime Fitness zrozumieli, że w dzisiejszych czasach konsumenci szukają wygody i przystępności, nie zgadzając się przy tym na niską jakość sprzętu i obsługi. Wiedza ta doprowadziła do stworzenia i rozwoju sieci całodobowych klubów fitness. Nasi klubowicze mogą korzystać z klubu zawsze, nawet wtedy, gdy w klubie nie ma obsługi. Co więcej, mogą korzystać ze wszystkich klubów Anytime Fitness na całym świecie. Wszystko za sprawą jednego, standardowego członkostwa. Ponadto w większości naszych klubów pracują profesjonalni trenerzy personalni służący radą każdemu potrzebującemu.

Nasze kluby wyróżniają się spośród konkurencji wykorzystaniem wyjątkowego, własnego systemu bezpieczeństwa i nadzoru. Integralność tych systemów pozwala prowadzić pewnie działające, bezpieczne kluby z efektywnym systemem zarządzania kadrami. Nasz system obejmuje 24 godzinny dostęp do zdalnie monitorowanych klubów, posiadających osobiste zabezpieczenia, które pozwalają członkom czuć sie bezpiecznie i komfortowo, nawet wtedy gdy nie ma nikogo z obsługi.

be your own boss

Posiadaj swobodę i elastyczność by robić to, co jest dla Ciebie ważne. Z Anytime Fitness możesz zarządzać własną firmą nie będąc osamotnionym w swoim działaniu. Jako franczyzobiorca masz możliwość korzystania z wyjątkowej technologii zaprojektowanej do obsługi swojego klubu, w tym:

• System dostępu do klubu, zintegrowany z rejestrem płatności członków.
• Narzędzia zarządzania członkami, połączone z szeroką paletą rozwiązań marketingowych.
• Automatyczne rozwiązania bezgotówkowych opłat pozwalają kreować dochody bez udziału personelu!
• Program międzynarodowego członkostwa, znany jako Anywhere Club Access.

Korzystając z naszego modelu zarządzania firmą, możesz być właścicielem nowoczesnego, funkcjonalnego klubu fitness bez wielkiego zaangażowania czasowego. Nasz wyjątkowy, zintegrowany system pozwala na prowadzenie 24 godzinnej działalności bez dodatkowego zatrudnienia! To daje ogromną przewagę nad konkurencją, bo płace kadr stanowią największą część kosztów większości tradycyjnych fitness klubów.

Oferujemy wyjątkowo wygodne rozwiązania, których poszukują klienci fitness klubów na całym świecie. Nasz zintegrowany system dostępu do wszystkich klubów Anytime Fintess jest jednym z głównych powodów, dla którego nasze kluby są dużo bardziej cenione od konkurencji.

W porównaniu z niskobudżetowymi siłowniami, kluby Anytime Fitness są nowoczesne, dobrze wyposażone oraz przestronnie zaprojektowane przez najwyższej klasy specjalistów. Wewnątrz każdego klubu członkowie znajdą nowatorskie rozwiązania rozmieszczenia poszczególnych obszarów treningowych oraz proste i bezpieczne w użyciu specjalistyczne wyposażenie.

Najważniejszym elementem naszego modelu biznesowego są wyjątkowe doświadczenia naszych klientów. Właściciele klubów są pasjonatami, którym zależy na zapewnieniu wysokiej jakości doświadczeń każdego członka klubu. Zawsze miła, rodzinna atmosfera, niezależnie od poziomu sprawności czy umiejętności klubowicza cechuje każdy z naszych klubów. Osoby, które decydują się współpracować z nami, zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie, które zachęca ich do działania, w trosce o ich zdrowie i motywację do osiągania zamierzonych celów.

branża fitness ciągle się rozwija

Na rynku jest wiele możliwości nawiązania współpracy franczyzowej. Dlaczego powinieneś wybrać franczyze w branży fitness?

Zastanów się. Aktualnie ok. 4 miliony ludzi w Polsce deklaruje regularną aktywność fizyczną. Stanowi to zaledwie 10% całej populacji naszego kraju. Szacuje się, że liczba ta będzie szybko wzrastać, na skutek socjologicznych zmian w społeczeństwie ukierunkowanych na zdrowy rozwój aktywności fizycznej oraz rosnącą liczbę pracowniczych programów wellness.

Wygoda i korzystna cena naszych 24 godzinnych fitness klubów sprawia, że Anytime Fitness posiada atrakcyjną ofertę dla każdego, a co za tym idzie, bazując na najnowszych trendach i informacjach rynkowych jest gwarancją wysokich zysków.

ponad 2200 fitness klubów na całym świecie otwartych 24 godziny

Od momentu utworzenia Anytime Fitness w 2002 i otwarcia pierwszego klubu w Polsce w 2011 roku, nasze kluby utrzymują solidne tempo rozwoju. Jako największa i najszybciej rozwijająca się na świecie sieć całodobowych klubów fitness, regularnie bijemy rekordy i otrzymujemy wyróżnienia branżowe.

Jak udało się nam wskoczyć na przód rankingów w naszym segmencie? Cechuje nas przede wszystkim dbałość o szczegóły. Po pierwsze oferujemy sprawdzony model biznesowy dla ambitnych przedsiębiorców. Następnie, oferujemy stabilne wsparcie franczyzobiorcom na wszystkich etapach rozwoju ich klubów i bieżących operacji. Zawsze gdy znajdziemy lepsze rozwiązanie, natychmiast proponujemy je naszym franczyzobiorcom i pomagamy w procesie wdrożenia.

W Polsce bardzo szybko rozwija się zarówno rynek potencjalnych członków klubu jak i potencjalnych franczyzobiorców. Mamy ponad 3000 terytoria sprzedane i ponad 2 miliony użytkowników. Rozwój franczyzy będzie potęgowany poprzez przedsiębiorców, którzy znaja naszą markę i model biznesowy oraz aktywnie realizują swój rozwój zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Belgii, Holandii, Katarze, Japonii, Luksemburgu i Meksyku. Ciągła globalna ekspansja trwa.

Typowy franczyzobiorca Anytime Fitness posiada wyjątkowego ducha przedsiębiorczości oraz charakteryzuje go zamiłowanie do fitnessu. Oceniana jako jedna z najlepszych tanich opcji franczyzowych, w której właściciele klubów często doświadczają zwrotu inwestycji w szybszym tempie niż w innych firmach.