najlepsza tania franczyza

Na rynku światowym, Anytime Fitness jest kojarzony z bardzo wysoką jakością przy stosunkowo niewielkich nakładach finasowych. Zarówno opłata początkowa jak i miesięczne opłaty franczyzowe są niesamowicie korzystne, co w dużej mierze obniża bariery dla potencjalnych właścicieli klubów.

niski początkowy wkład własny

Nasz "Disclousure Document" dostarczy Ci rzetelnych informacji dotyczących kosztów i wydatków, które możesz przewidzieć planując otwarcie i rozwój klubu Anytime Fitness Szacowane koszta są oparte na doświadczeniach zdobytych przez nas i naszych franczyzobiorców. Mogą się one minimalnie różnić w zależności od regionu i kraju.

Łączna szacunkowa wartość inwestycji w każdy klub Anytime Fitness wynosi od 650,000 zł do 1 000 000 zł, w tym ok 100,000 zł wstępnej opłaty franczyzowej oraz VAT. Planując swój budżet i określając swoją płynność majątkową możesz zminimalizować koszta początkowe poprzez leasing sprzętu.

Ze względu na globalny sukces Anytime Fitness i sprawdzony model biznesowy, jesteśmy partnerami profesjonalnych instytucji finansowych takich jak HSBC i NatWest. Daje nam to możliwość dostępu do wsparcia finansowego z minimalnym wkładem własnym w wysokości 400,000 zł.

kontrola wydatków

Kluczową strategią biznesu z Anytime Fitness jest utrzymanie kosztów na niskim poziomie. Posiadamy sprawdzone, proste rozwiązania pozwalające rozsądnie gospodarować dostępnymi środkami, a nasze opłaty franczyzowe są najniższe w porównaniu do innych w branży fitness. Należy pamiętać, że koszty mogą być zróżnicowane w zależności od lokalizacji, nie mniej jednak nasze procesy operacyjne na pewno pomogą obniżyć wydatki, a nasz doświadczony zespół może pomóc w załatwieniu spraw związanych z założeniem i działalnością klubu.

Oto lista najwyższych kosztów typowych dla klubu fitnesowego, które możemy pomóc obniżyć:

miesięczna dzierżawa

Negocjacje najmu potrafią bardzo uprzykrzyć życie. Biorąc pod uwagę jak różne i skomplikowane są warunki dzierżawy, decyzja o formie najmu może być bardzo trudna, zwłaszcza gdy brak Ci na tym polu doświadczenia. Nasi wyspecjalizowani konsultanci franczyzowi pomogą Ci spokojnie i korzystnie przejść przez tę fazę rozwoju własnej firmy.