często zadawane pytania

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy! Sprawdź naszą listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących różnych zagadnień związanych z franczyzą Anytime Fitness.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, nasz zespół specjalistów z przyjemnością Ci pomoże. Wypełnij formularz z zapytaniem, a nasz konsultant skontaktuje się z Toba.

Zapytanie o informacje franczyzowe

w jaki sposób kluby Anytime Fitness kreują zyski?

Większość przychodów Twojego klubu będzie pochodzić z opłat członkowskich. Klubowiczom oferujemy roczne i półroczne karnety, które można opłacić z góry, bądź uiszczając comiesięczną opłatę za pomocą gotówki, karty płatniczej lub systemu DD, który automatycznie ściąga miesięczne opłaty z kont klubowiczów. Również, każdy klubowicz opłaca jednorazową bezzwrotną opłatę aktywacyjną . Opłaty członkowskie mogą się różnić w zależności od lokalizacji klubu, zróżnicowań demograficznych i wyposażenia klubu. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci ustalić propozycje cenowe dla Twojego klubu.

W zależności od Twojego zaangażowania i oczekiwań wobec klubu, jest kilka dodatkowych możliwości ustanowienia alternatywnych źródeł dochodu. Treningi personalne i sprzedaż sprzętu branżowego to najbardziej efektywne sposoby uzyskania dodatkowego przychodu dla klubu.

czego mogę oczekiwać od mojego biznesu?

Przychód z każdego klubu Anytime Fitness jest uzależniony od wielu czynników, np. zasięgu klubu, warunków demograficznych, zaangażowania właściciela, kompetencji pracowników, czynników ekonomicznych itp. Skontaktujemy Cię z innymi właścicielami klubów Anytime Fitness w celu wymiany doświadczeń i poglądów na temat przychodów klubu.

jak wygląda sprawa szkoleń?

Z Anytime Fitness szkolenia nigdy się nie kończą. Początkowo organizujemy obowiązkowy, tygodniowy kurs wprowadzający. Po ukończeniu kursu możliwe jest uzyskanie telefonicznego lub e-mailowego wsparcia. Wsparcie i pomoc są udzielane tak długo, jak tylko będziesz ich potrzebował. Co więcej, nie ma za to żadnych dodatkowych opłat.

czy będę miał dostęp do listy zadań operacyjnych?

Gdy zostaniesz franczyzobiorcą dostaniesz dostęp do internetowej listy zadań operacyjnych - the Phase Program. To oparty na stronie internetowej, regularnie aktualizowany program, który zawiera setki różnorodnych tematów i podpowiedzi stworzonych po to, aby pomóc Ci otworzyć i prowdzić swój własny klub Anytime Fitness.

ile godzin tygodniowo będę musiał pracować w swoim klubie Anytime Fitness?

Ta decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Niektórzy właściciele pracują na pełen etat w swoim zawodze, a działalność klubu sprawdzają okazjonalnie. Inni pracują w swoim klubie na cały etat. W zależności od możliwości i upodobań, klub i tak będzie dobrze funkcjonował.

jak wysokie są opłaty franczyzowe?

W porównaniu z innymi franczyzami fitnessowymi, opłaty w Anytime Fitness są uważane za jedne z niższych. Struktura naszych opłat zawiera kwotę licencyjną wynoszącą £19,500. Większość franczyzodawców pobiera procentową prowizję od sprzedaży. W Anytime Fitness nie mamy opłat opartych na sprzedaży, tylko ustalone z góry miesięczne opłaty pozwalające utrzymać niskie koszta działalności. Poza tym są jeszcze dodatkowe koszta tj. oprogramowanie komputerowe, utrzymanie strony internetowej i adresu email, opłaty eksploatacyjne i inne opłaty powiązane z usługami świadczonym przez naszych dostawców. Więcej informacji na temat dodatkowych kosztów można uzyskać od naszych konsultantów franczyzowych.

czy są korzyści z posiadania więcej niż jednego klubu?

Oczywiście że tak. Większość franczyzobiorców szybko dostrzega potencjał płynący z posiadania więcej niż jednego klubu Anytime Fitness i rozwija swoją własną sieć klubów. Dodatkowo, po otwarciu pierwszego klubu, otrzymasz upust na opłaty franczyzowe.

skąd będę wiedział, czy znajdę klubowiczów na wybranym obszarze?

Pomożemy Ci ustalić, które miasto posiada odpowiedni potencjał rynkowy, a co więcej, która lokalizacja będzie odpowiednia, aby Twój klub udanie rozpoczął działalność i dobrze prosperował przez wiele lat.

czy otrzymam pomoc przy wyborze miejsca i budynku dla mojego klubu?

Otrzymasz tyle pomocy ile będziesz potrzebował. Pamiętaj, Twój sukces jest naszym sukcesem. Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci otworzyć i rozkręcić Twoj klub.

kto jest głównym konkurentem Anytime Fintess?

W Polsce jest wiele różnorodnych klubów działających w branży fitnessowej: masowe fitness kluby, lokalne siłownie, poradnie sportowe, zajęcia grupowe... konkurencja jest wszędzie. Dlatego gdy tylko otrzymasz własną licencję franczyzową, nasz konsultant franczyzowy wspomoże Cię szczegółowymi badaniami wybranego przez Ciebie rynku, abyś miał pewność, że lokalizacja Twojego klubu jest optymalna. Nie zapominaj, że prawie 85% społeczeństwa w Polsce nie korzysta z usług żadnego fitness klubu, więc liczba potencjalnych klientów jest ciągle ogromna.

czy dostanę wyłączność na wybrane terytorium?

Tak. Dostaniesz zgodę na wyłączność na wybranym przez siebie obszarze. Twój doradca franczyzowy pomoże Ci ustalić plan zagospodarowania i rozwoju w wybranych lokalizacjach.